Siz de İstanbul’da kır düğünü hayal eden çiftlerden misiniz? Hazır olun, Beykoz’da kendine has tarzı ile benzeri olmayan Rustik Bahçe sizin de konuklarınıza kapılarını açıyor!

Size özel bir konsept için organizasyon planlama ve yönetimi görevlerini üstleniyoruz. Yaptığımız görüşmelerde isteklerinizi en ince ayrıntısına kadar öğreniyoruz. Düşlediğiniz gibi bir gece geçirmeniz için ayrıntılara önem veriyor, görev paylaşımı ve koordinasyon ile ekip çalışması yapıyoruz. Bu sayede hazırlıklara başlıyoruz. İlk önce kır bahçemizin peyzajını tamamlıyoruz, bu sayede konuklarınızı taze çiçek kokuları eşliğinde ağırlıyoruz. Doğanın huzuru ile keyif alacağınız güzel bir gece geçireceksiniz! Rustik Bahçe Çavuşbaşı'daki adresimize ulaşım sağlamakta da zorlanmayacağınızı, konumumuzun şehrin dışında ancak merkezi olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Yeni konseptimiz ahşap ve yeşilin hakim olduğu alanımızda düzenlediğimiz davetlerde, konuklarınız için ahşap dikdörtgen masalar tercih ediyoruz. Ahşabın sadeliği ve zarafeti kır düğünüze çok uygun olacak. Masa süslemeleri için konseptinize uyumlu renk ve tarzlarda kumaşlar kullanıyoruz. “Modern köy düğünü” de diyebileceğimiz geceye; bohem, vintage, rustik gibi otantik tarzlar en çok yakışanlar oluyor. Düşünsenize; jüt ipler, hasır runnerlar ve çiçek süslemeleri, kütük suplalar, aksesuar yükselticiler, renk renk masa çiçekleri, eskitme aksesuarlarla benzersiz bir dekorasyon yaratabiliriz... Yalnızca davetli masalarında değil bahçenin her köşesinde bu tarzı yansıtabiliriz. Nikâh masası, gelin yolu, dans pisti, sahne ve fotoğraf çekilme alanları. Fıçılarda bistrolarla kokteyl düzeni ve ayakta nikâh anını da değerlendirebilirsiniz.

Eşsiz tatlarla taçlandırılan gecenin ziyafete dönüşmesine de hazır olun! Çünkü menü tadımlarıyla düzenlediğimiz lezzetler konuklarınız tarafından çok konuşulacak. Özel tariflerle hazırlanan uzun bir yemek listesi, aperatifler, kurudite tabağı, karşılama ikramları, kokteyller ve düğün pastası... İkramlarla başlayan ziyafetin tadını müzik, dans ve eğlence ile çıkarabilirsiniz!

Tüm bunlar ve daha fazlası için yapmanız gereken tek şey sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanmak. Gerçekleştireceğiniz, Rustik Bahçe kır düğünü modern ile gelenekselin bir araya geldiği eşsiz bir davet olacak!